Пелетні котли


Пелетні котли DEFRO DUO EKOPELL

 

Пелетні котли DEFRO EKOPELL

Пелетні котли DEFRO sigma-ekopell
 

Вибираючи котли на пеллетах, крім загальних характеристик, таких як ККД котла, слід звертати особливу увагу на пальники пелетних котлів. Адже різні види пелет будуть горіти в різних видах пальників з різною ефективністю.

Сьогодні все ще можна зустріти виробників твердопаливних котлів з ретортне вугільними пальниками, що стверджують, що в них можна спалювати пелети. Спалити дійсно можна. Але витрати палива такі “пелетні котли” матимуть відповідні. Ні про яку ефективність не може бути й мови. Трохи краще з цим завданням справляються котли з поршневою подачею палива, але їх основне завдання спалювати вугільний штиб, а з пелетами добитися еффективного горіння в них досить складно.

Сучасні котли на пеллетах оснащені спеціальними пелетними пальниками, і забезпечують стабільну роботу не гірше газових котлів. Пелетні котли з пальниками серії EKOPELL відмінно спалюють деревні пелети. Це повністю автоматизовані пелетні котли, які можуть самостійно розпалювати паливо при необхідності. Пелетний котел з подібним пальником дозволяє спалювати пелети дійсно ефективно. Котли на пеллетах оснащені блоками управління, які підтримують керування чотирма насосами та змішувальними клапанами, а також мають можливість підключення дистанційних модулів управління котлом, наприклад за допомогою СМС-повідомлень.

Пелетні котли з універсальними пальниками

На сьогоднішній день на території України найбільшого поширення набули деревні пелети та пелети з лушпиння соняшника. І якщо пелетні котли з автоматичним розпалюванням без проблем спалюють деревні пелети хорошої якості, то пелети з лушпиння соняшнику або просто неякісні пелети з високою зольністю (що часто зустрічається на ринку України) можуть створити проблеми при спалюванні. Пелетний котел може в цьому випадку часто гаснути, і чи не кожного дня виникає необхідність вручну прочищати пальник.

При роботі в подібних умовах найкраще зарекомендавала себе серія котлів з універсальним автоматичним пальником UNI у вигляді жолоба з додатковою подачею нагрітого повітря. Його відмітною особливістю є якісне спалювання пелет або відходів зернообробки навіть з високими показниками зольності. З таким пальником ви можете бути впевнені, що навіть неякісні пелети не зупинять пелетний котел.1ukr