Піролізні котли DEFRO HG


піролізні котли DEFRO HG

Піролізні котли DEFRO HG використовують техніку горіння у два етапи – газифікації палива і подальшого піролізу отриманих газів. Основним паливом є дрова. Теплообмінник піролізного котла виготовлений з високоякісної, сертифікованої сталі товщиною від 6 до 8 мм у вигляді двох камер, розташованих одна над одною – верхньої, яка служить паливним баком і нижньої, що поєднує в собі функції камери згоряння і зольника. Між камерами згорання піролізного котла, розміщена спеціальна решітка з керамічними форсунками, яка дозволяє відмінно газифікувати деревину і легко чиститься. Процес газифікації деревини дозволяє повною мірою використовувати енергію, яка міститься в паливі і знизити до мінімума викиди шкідливих речовин в атмосферу. Процес спалювання регулює інноваційний контроллер з сенсорним екраном. Піролізний котел DEFRO HG має вбудований витяжний вентилятор, який запобігає зворотному потоку диму в приміщення котельні, та автоматично вмикається при відкриванні дверей. Котел обладнано вбудованою системою охолодження і може бути встановлено у замкненій системі.1ukr

дрова

дрова з вологістю 15-20%

Технічні характеристики DEFRO HG

25
40
Діапазон номінальної потужності
kW
7,5-25
12-40
Площа теплообміну
m2
2,6
3,9
Опалювана площа
m2
до 250
до 400
Одноразова загрузка палива
kg
~91
~177
Оптимальний ККД
%
~90,9
Максимальний робочий тиск
bar
2.0 – відкрита система, 2.5 – закрита система
Необхідна тяга димоходу
Pa
10
15
Максимальна робоча температура води
oC
85
Маса котла
kg
445
598
Місткість води в котлі
l
120
185
Січення димоходу
cmxcm
15×15
19×19
Січення димоходу
Φ mm
170
210
Мінімальна висота димоходу
m
10
11
Ширина котла
mm
633
683
Глибина котла
mm
916
1016
Висота котла
mm
1271
1271
Розміри пройому завантаження mm 330х284 430х284
Ширина топки mm 330 430
Глибина топки mm 568 554
Висота топки mm 498 740
Діаметр підключення входу та виходу води Dn
mm
G1½”
Діаметр під’єднання до димоходу
mm
178
194
Електроживлення
V/Hz
~230/50
Споживана потужність електроенергії
W
80
162
Висота до нижнього краю димового виходу
mm
926
900

* Опалювальна площа для котлів DEFRO HG наведена для довідки з розрахунку 100 Вт на квадратний метр. Кваліфікований підбір потужності піролізних котлів DEFRO HG здійснюється на підставі розрахунків всіх тепловтрат будівлі, а також з урахуванням витрат тепла для нагріву гарячої води в бойлері ГВП.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію піролізних котлів DEFRO HG, які спрямовані на вдосконалення продуктивності і поліпшення якості продукції.

Можливі додаткові опції:
Комплект для чистки котла
базова комплектація
насадка на димохід з механізмом регуляції тяги (шибером)
базова комплектація
Регульовані ніжки для виставляння котла по рівню
додаткова платна опція
Модуль GSM
додаткова платна опція

Піролізні котли. Особливості.

Газогенераторний, або піролізний котел – це твердопаливний котел, в основі якого лежить принцип піролізного спалювання палива (або сухої перегонки). Суть процесу полягає в тому, що під дією високої температури, та в умовах недостачі кисню, суха деревина розкладається на летючу частину – так званий піролізний газ, та твердий залишок – деревне вугілля. Піроліз деревини відбувається при температурі 1100°С. Причому цей процес екзотермічний, тобто проходить з виділенням тепла. Саме за рахунок цього покращується прогрів та підсушування палива в котлі, а також підігрівається повітря що потрапляє в зону горіння. Змішування піролізного газу з киснем при високій температурі спричиняє горіння газу, в результаті чого отримується теплова енергія. При цьому слід відмітити, що піролізний газ під час згорання вступає в реакцію з активним вуглецем, в результаті чого димові гази на виході практично не містять шкідливих домішок. Практично всі викиди – це вуглекислий газ та водяна пара. І навіть вуглекислого газу піролізний котел викине в атмосферу до трьох разів менше, ніж інший котел на твердому паливі.
Піролізні котли складаються з двох камер, що розташовані одна над одною. Верхня камера являє собою бункер для палива, куди закладаються дрова, і саме тут відбувається їх горіння, в результаті якого виділяється «деревний газ». Завдяки цьому процесу, в камері відбувається попереднє підсушування дров, а також підігрів повітря, яке потрапляє в камеру згорання. Нижня камера піролізного котла є одночасно камерою згорання та зольником. Тут відбувається процес спалювання газів та залишається відпрацьований попіл. Між цими двома камерами знаходиться спеціальна газифікуюча форсунка. Регулювання потужності піролізного котла відбувається шляхом регулювання наддуву вторинного повітря.

Піролізні котли значно ефективніші за традиційні твердопаливні:
Точніша регуляція роботи, ніж у інших твердопаливних котлів. В процесі піролізного спалюванне не утворюється сажа, а кількість попелу – мінімальна, тому котел не так часто потребує чистки. Повітря, що поступає в зону горіння попередньо підігріте, що робить спалювання економічнішим, та збільшує час роботи котла на одному завантаженні.
Етапи роботи піролізного котла:

Сушка і дегазація деревини
Спалювання суміші деревного газу з вторинним повітрям
Допалювання деревного газу (піроліз)
Викид димових газів
В процесі всього циклу відбувається теплообмін.
Піролізні котли рекомендовано топити якомога сухішою деревиною – при цьому забезпечується робота котла на максимальній потужності, та довгий строк його служби.
Наприклад, деревина з вологістю 12-20% має теплоту згорання 4кВт-год на 1кг деревини. Теплота згорання деревини з вологістю 50% всього 2кВт-год / 1кг.
До недоліків піролізних котлів можна віднести обмеження по видах можливого палива, а також вищу, в порівнянні з традиційними котлами на твердому паливі ціну, яка, проте, швидко себе виправдовує завдяки економії на паливі.
Обираючи піролізний котел не слід, однак, плутати КПД котла (показує ефективність відбору тепла димових газів теплообмінником) та реальну ефективність піролізу, яка важко піддається підрахунку: різні піролізні котли отримають різну кількість піролізного газу з кілограма деревини, та по різному його використають. Конструкція котлів DEFRO HG пройшла багаторічний шлях випробувань і модернізації у високотехнологічній Лабораторії Аналізу Горіння DEFRO. Купуючи піролізні котли DEFRO HG ви купуєте дійсно ефективні піролізні котли.