Плита-котел DEFRO ASIA


defro asiaasia_r

Кухонна плита з водяним контуром DEFRO ASIA – це поєднання твердопаливного котла для системи центрального опалення з кухонною плитою. Котел DEFRO ASIA призначено для нагрівання приміщень, нагріву гарячої води та приготування їжі. Підходить для спалювання вугілля або деревини. Теплообміннік котла повністю виготовлений з високоякісної сертифікованої котлової сталі P265GH товщиною 5мм. Верхня частина котла виготовлена з литої чавунної плити з отвором-конфоркою, так званою «фаєркою». Крім того, кухня-піч обладнана чавунною решіткою з передбаченою можливістю регулювання положення в камері згоряння, що дозволяє влітку нагрівати лише кухонну плиту, не опалюючи приміщення. Регулювання інтенсивності горіння проводиться за допомогою піддувала на нижній дверці котла. Котел DEFRO ASIA – це чудове рішення для невеликих дачних будиночків або літніх кухонь. Компактні розміри та дизайн з додатковими кришками спрощують використання котла в умовах обмеженого простору – наприклад в пересувних вагончиках для будівельних дорожніх бригад. 1ukr

firewood sdust
дрова тирса, стружка

Технічні характеристики котла DEFRO ASIA

Діапазон номінальної потужності
kW
2,7-9
Опалювана площа
m2
до 90
Одноразова загрузка палива
kg
~13
Оптимальний ККД
%
~81
Максимальний робочий тиск
bar
1,5
Необхідна тяга димоходу
Pa
19
Максимальна робоча температура води
oC
90
Маса котла
kg
145
Місткість води в котлі
l
23
Січення димоходу
cmxcm
14×14
Січення димоходу
Φ mm
160
Мінімальна висота димоходу
m
5
Ширина
mm
375
Глибина
mm
801/1157
Висота
mm
808/1450
Діаметр підключення входу та виходу води Dn
mm
G1”
Діаметр під’єднання до димоходу
mm
127

* Опалювальна площа DEFRO ASIA наведена для довідки з розрахунку 100 Вт на квадратний метр. Кваліфікований підбір потужності котла DEFRO ASIA здійснюється на підставі розрахунків всіх тепловтрат будівлі, а також з урахуванням витрат тепла для нагріву гарячої води в бойлері ГВП.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію DEFRO ASIA, спрямовані на вдосконалення продуктивності і поліпшення якості продукції.